BÖLGESEL İNCELME

KAVİTASYON

Cavitasyon ‘SESİN GÜCܒ Tek senasta 1-12cm arası incelme...
Selülit ve bölgesel yağların vücuttan atılmasını sağlayan, ultrasonic dalgalar vererek vücudun en zor ulaşılabilen bölgelerinde dahi yağın sıvılaştırılması işlemini kısa sürede gerçekleştiren kavitasyon cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir.

CAVİTASYON YAĞ HÜCRELERİNE NASIL ETKİ EDER?
Yağ hücrelerinin arasında İnterstital sıvı bulunur. Cavitasyon sıvı içerisinde mikro boyutta vakum baloncukları yaratır. Bu baloncuklar Cavitasyon basıncının etkisi ile şişerler ve büzülerek kapanırlar.Bu büzülmelere kapanma esnasında ortaya büyük bir basınç ve ısı etkisi çıkar.Bu etki yağ hücrelerinin içerisindeki yağ asitlerinin sıvı içerisine boşalmasıyla sonuçlanır.Açığa çıkan bu yağlar lenf dolaşımı sayesinde karaciğere taşınırlar ve karaciğerde yakılarak yok edilir.

CAVİTASYON DİĞER BÖLGESEL İNCELME PROĞRAMLARINDAN FARKI NEDİR?
Cavitasyon, Lipolisys olarak tabir edilen ve yağ hücrelerinin ebatlarının küçültülmesini amaçlayan tekniklerinden farklıdır.Cavitasyondaki amaç,tıpkı liposuction ve lipoliz de olduğu gibi yağ ve hücreleri yok edmektir.

NASIL BİR ÇALIŞMA UYGULANIR?
Cavitasyon seansları, maksimum 30-40 dakika süre ve 7-10 gün aralıklarla toplam 6-10 seans arasında uygulanmalıdır. Cavitasyon seansı sonrasında lenf drenaj masajı ile daha etkili hale gelir.

UYGULAMA SIRASINDA NELER HİSSEDİLİR?
Cavitasyon uygulaması sırasında kulakta düşük frekanslı ultrasonun etkisi ile bir çınlama duyulur. Bu çınlama seans sonunda kesilir.

NASIL SONUÇLAR BEKLENİR?
Cavitasyon seanslarında diğer zayıflama uygulamalarının aksine çok hızlı sonuçlar gözlenir.çoğu hasta uygulamanın hemen arkasından 1-12 cm arasında kalıcı ölçü farklarını elde eder.Bölgesel incelme seanstan sonra değil takip eden seanslarda yavaş, yavaş ortaya çıkar ve vücut analizi yapıldığında incelmenin bölgesel olduğunu ve uygulama yapılan bölgelerdeki yağlardan olduğu görülür. Cavitasyon uygulaması için ideal kişi profili, yağ hücre sayısı olması gerekenden fazla olan ve selülit problemi olan kişilere bölgesel olara uygulanmalıdır. Karaciğer bozukluğu, böbrek yetersizliği, böbrek ve safra kesesi taşları olanlara,lenfatik dolaşım bozukluğu,metabolizma bozukluğu olanlar hiperkolesterol ve hipertrigliserid hastaları,obezito hastaları,diyabetikler,uygulama alanına yakın metal protez taşıyanlar,kalp pili taşıyanlar ve hamilelerde uygulama yapılmaz.
  • BÖLGESEL YAĞLARIN ÇÖZÜLMESİ
  • SELÜLİTLERİN GİDERİLMESİ
  • SİSTEMATİK LENF-DRANAGE
  • TOKSİNLERİN ATILMASI
  • KAN DOLAŞIMI
  • SARKMIŞ, DEFORME OLMUŞ DERİLERİN TOPARLANMASI

İlk seansdan itibaren gözle görünen bölgesel incelme.

25. yılımızda, profesyonel ve tecrübeli kadromuzca, FDA ve CE belgeli cihazlarımızla hizmetimize halen devam etmekteyiz.

Vücut Bakımı

12 seansta selulit görünüşlerinde %85 azalma, toksin atma, kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım arttırımı.

Vakum emme masajı ile "vurmave yuvarlama" tekniğinin birleştirdiği vücut ve yüz şekillendirme sistemi alanında etkinliği ispatlanmış en son yenilik.

G5
Oksijen